Koronavírus – oznamy

mar 2, 2021

Vážení klienti,

v zmysle uznesenia vlády SR sa zákaz vychádzania platný do odvolania, najneskôr však do konca núdzového stavu, nevzťahuje okrem iného ani na:

  1. cestu do zdravotníckeho zariadenia na účel neodkladnej zdravotnej starostlivosti alebo plánovanú zdravotnú starostlivosť vrátane sprevádzania blízkej osoby alebo príbuzného a cestu späť,
  2. cestu na preventívnu prehliadku vrátane sprevádzania blízkej osoby alebo príbuzného a cestu späť,
  3. cestu v nevyhnutnom rozsahu na účel prístupu k lekárenskej starostlivosti poskytovanej držiteľmi povolenia na poskytovania lekárenskej starostlivosti a cestu späť,

To znamená, že aj počas aktuálne platných obmedzení môžete naďalej navštevovať našu ortopedickú ambulanciu. V prípade záujmu si môžete vopred mailom vyžiadať potvrdenie o návšteve.

Pozor, nezabudnite pritom na povinnosť nosiť respirátor FFP2 od 15. marca 2021 vo všetkých interiéroch (okrem domácností).

Podmienkou pre vstup do našej ambulancie je, aby ste mali prekryté horné dýchacie cesty (respirátor FFP2), nemali príznaky respiračného ochorenia, nevrátili sa zo zahraničia pred menej ako 4 týždňami, neboli v kontakte s niekým, kto sa vrátil zo zahraničia, resp. bol v kontakte s osobou, u ktorej sa prejavili príznaky akútnej respiračnej infekcie, prípadne ochorenia na Covid 19.

V čakárni a komunikačných priestoroch dodržiavajte od ostatných osôb odstup minimálne 2 m. V ambulancii môže byť v jednom okamihu len 1 pacient.

Ďakujeme za ohľaduplnosť.

Kontakt

+421 918 838 355

Ak sa chcete objednať, volajte v čase od 14:00 do 15:00

ambulancia@ortopon.sk